Dell LCD U2424HE 24" IPS FHD/1920x1080/DP,HDMI,USB-C,USB/Silver Dell
| All | |
| Brutokaal | 5.29 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 620.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross width (mm) | 405.00 mm |
| Netokaal | 3.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 440.00 g |
| Taara kaal (kg) | 1.44 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
Sildid: dell lcd u2424he 24, 210-bkjf, dell, monitorid

